A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Судововишнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Судововишнянської міської ради Львівської області

Новини

Штам COVID-19 "Дельта"

Нам слід готуватися до третьої хвилі пандемії коронавірусу COVID-19. ВООЗ минулого тижня вже заявила про збільшення випадків захворювання в усьому світі і пов’язує це з поширенням штаму «Дельта», який значно легше передається, ніж інші штами. Що варто знати про цей різновид вірусу COVID-19 та як від нього захиститися. Вперше штам «Дельта» ідентифікували в грудні минулого року в Індії. А вже у липні його зафіксували в 111 країнах і за прогнозами ВООЗ за кілька місяців він стане домінуючим у світі. Які особливості штаму «Дельта» COVID-19? ◼ Вища контагіозність. «Дельта» поширюється швидше за інші штами. «Дельта» у 1,6 рази агресивніший, у 2,3 рази частіше призводить до госпіталізації, у 1,5 рази частіше – до реанімації. Вчені все ще збирають дані чи штам «Дельта» є більш смертельним за інші варіанти COVID-19. Однак, аналізуючи ситуацію з поширенням «Дельти» у Великій Британії, можна стверджувати, що рівень госпіталізацій та смертності може зрости серед не вакцинованого населення. Чи захищають від штаму «Дельта» наявні вакцини? За попередніми даними Департаменту охорони здоров’я Великої Британії вакцини на 60-80% захищають від хвороби та на 95% від ускладнень, через які можлива госпіталізація. Український уряд посилив контроль пасажирів, які прибувають з країн, де зафіксовано спалах штаму «Дельта». Однак найефективнішим способом захисту буде повна вакцинація себе та своїх рідних. В Україні працює вже понад 200 центрів масової вакцинації від COVID-19, де можуть щепитися всі охочі. Також відбувається щеплення організованих колективів, можливостями якого скористалися 954 компанії, які в такий спосіб вакцинували 128 646 співробітників. Вкотре нагадуємо, що вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби. І не забувайте дотримуватися дистанції, носити маску та мити руки!

16:01 20.07.2021

Вакцинація від COVID-19

Міністерство охорони здоров'я України Люди, які мають документ, що підтверджує проходження повного курсу вакцинації від COVID-19 вакциною, схваленою ВООЗ для екстреного використання, мають право перетину державного кордону України та звільняються від самоізоляції. Наразі до переліку препаратів, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, належать такі вакцини: Comirnaty (BNT162b2) виробництва Pfizer-BioNTech, зареєстрована в Україні під назвою “Комірнаті”; AstraZeneca/Oxford (AZD1222), зареєстрована в Україні під назвою “Астразенека”; Covishield (ChAdOx1_nCoV-19) виробництва Serum Institute of India, зареєстрована в Україні під назвою “Ковішелд”; CoronaVac виробництва Sinovac Biotech, зареєстрована в Україні під назвою “Коронавак”; Janssen, або Johnson & Johnson, (Ad26.COV2.S, JNJ-78436735); mRNA-1273 виробництва Moderna; BBIBP-CorV виробництва Sinopharm. Докладніше: https://bit.ly/3cKSqFK

10:05 25.06.2021

Оголошення про вакцинацію

УВАГА! На території Судововишнянської ТГ у пункті вакцинації Комунальне некомерційне підприємство «Судововишнянський центр первинно медико-санітарної допомоги» Судововишнянської міської ради», вул.Сагайдачного 5 проводиться вакцнинація препаратом CoronaVac.

14:50 24.06.2021

Кабінет для прийому осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

На виконання доручення Заступника Керівника Офісу Президента України К.Тимошенка від 22.02.21р. №41-01/222 щодо п.3 протокольного рішення за результатами селекторної наради в Офісі Президента України, що відбулося 22 лютого 2021 року, та відповідно до листа №01-12-11/688/01/18 від 09.03.2021р. Департаменту Охорони Здоров'я у Амбулаторії загальної практики сімейної медицини м. Судова Вишня, на першому поверсі працює кабінет для прийому осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

14:34 23.04.2021

Доступна медицина у сільській місцевості

В результаті укрупнення територіальних громад, до складу Центру сімейної медицини Судововишнянської міської ради увійшли фельдшерсько-акушерські пункти: с. Вовчищовичі, с. Дидятичі, с. Малі Мокряни та с. Макунів, які є структурними підрозділами Волостківської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини . Для подальшої роботи ФАПи були забезпечені усіма медикаментами для надання першої медичної невідкладної допомоги, виробами медичного призначення та засобами індивідуального захисту.

12:23 30.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора